O nas

Przedszkole Niepubliczne „Kolorowe Kredki” rozpoczyna swoją działalność we wrześniu 2017r.

Jest placówką Oświatową wpisaną do ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych.

Realizujemy podstawę programową wychowania przedszkolnego MEN opierającej się na programach edukacyjnych oraz na programach autorskich i przygotowujemy dzieci do podjęcia nauki w szkole.

Jesteśmy przedszkolem dwuoddziałowym.

Nasze Przedszkole jest placówką przyjazną dla rodziców, otwartą na ich obecność i wszelkie oczekiwania

Zapewniamy wiele ciekawych zajęć dodatkowych, inspirujących do twórczego działania oraz realizowania swoich potrzeb m. in. językowe, muzyczne, ruchowe, gimnastyczne,  taneczne i badawcze.

W naszym przedszkolu zapewniamy miłą, kameralną atmosferę sprzyjającą rozwojowi dziecka.
jesteśmy alternatywą dla przedszkoli przepełnionych oddziałami przedszkolnymi. Mniejsze grupy oraz mniejsza ilość oddziałów mają zapewnić dziecku poczucie bezpieczeństwa oraz wysoki poziom nauczania.

Gwarantujemy dzieciom poczucie stabilności, zrozumienie i wsparcie życzliwych wykładowców.


Budynek

Nowoczesny budynek w którym mieści się przedszkole został zaprojektowany i wybudowany na cele przedszkolne z myślą o potrzebach dzieci.
Posiadamy dwie duże przestronne i jasne sale dydaktyczne (50m2)
Każda sala posiada indywidualne instalacje sanitarne z armaturą dostosowaną do wzrostu dzieci.

W budynku ponadto mieszą się: przestronna szatnia z pomieszczeniem na wózki, kuchnia, kuchnia ze zmywalnią, biuro, pokój nauczycielski, toaleta dla personelu i pomieszczenie gospodarcze.

  1. Przedszkole posiada dedykowany plac zabaw wyłącznie dla dzieci uczęszczających do placówki, wyposażony w bezpiecznie nawierzchnie i odpowiednią ilość zabawek. Do dyspozycji dzieci przewidywane są różne formy aktywności
  2. Przedszkole spełnia wszystkie normy obowiązujące w placówkach wychowania przedszkolnego, jest dostosowana do potrzeb i możliwości dzieci. Budynek jest wyposażony w urządzenia PPOZ i każde pomieszczenie posiada odpowiednią wentylacje.
  3. Wyposażenie przedszkola, meble i pomoce dydaktyczne posiadają wszystkie wymagane atesty i spełniają normy bezpieczeństwa do pracy z dziećmi.